5 Priežastys dėl ko verta gerti matė

Yra daug arbatų rūšių ir jūs jau galbūt turite savo mėgstamiausią. Tai gal rytinė juodoji arbata, gal klasikinė britų juodoji arbata, gal Kinijos žalioji arbata, o gal matė arbata, kuri populiari net Pietų Amerikos šalyje. Jei pirmą kartą tenka skaityti apie matė arbatą, tai raginame ją išbandyti. Jei ne, tada tik eksperimentavimo tikslais savo paties labui dar kartą ją pabandykite. Yra daug dalykų, kuriuos reikia apsvarstyti prieš geriant bet kokią arbatą. Ir galų gale, tai asmeninis pasirinkimas. Tačiau šiame pranešime norime pasiūlyti jums keletą paskatinimo žodžių, kad pabandytumėte matė arbatos paskanauti ir pajustumėte jos naudą Jūsų sveikatai.

Kofeino kiekis

Matė turi tą pačią kofeino dozę, kurią galite rasti kavoje, bet neturi jokio šalutinio poveikio, pavyzdžiui, nemiga arba geltonos dantų dėmes. Geriant matė jūs gaunate energijos, stiprybės, gerą nuotaiką, vitaminų bei mineralų dozę ir svarbiausia, kad matė arbata nedaro jokio šalutinio poveikio.

 Pilna antioksidantų

Ji padės jums atrodyti jauniau. Kaip ir visos kitos arbatos, taip ir matė arbata turi antioksidantų, matė turi aukštesnės koncentracijos polifenolių, kurie kovoja prieš laisvuosius radikalus. Tai ne paslaptis, bet Madonna ir kitos žinomos įžymybės geria šią arbatą ir taip jos ignoruoja savo amžių. Kiek jai metų, 65?

Hipertenzijos mažinimas

Jei kada nors turėjote aukštą cholesterolį ar širdies problemų, tada jums reikia būtinai gerti šią arbatą. Ji ne tik padeda šiuos negalavimus panaikinti, bet ir sumažina riziką jiems atsirasti.

Padeda lieknėti

Matė arbatos gėrimas padės jums numesti svorio. Dėl savo turimų termogeninių junginių, yra pagreitinama medžiagų apykaita, todėl jūsų kūnas sudegina daugiau riebalų, nei reguliariai. O kas gi nenori turėti tvirtesnį pilvą?

Stilingas gėrimas

Jūs atrodysite puikiai gerdami ne iš puodelio, o iš tradicinio matė puodelio moliūgo. Taip pat yra arbatos maišeliai mėgėjams. Realus būdas gerti Matė pro metalinį šiaudelį iš vytelių. Jūs galite gauti tą pačią naudą ir geriant ją patogiu būdu.

Ir tai yra tik penkios priežastys dėl ko verta ir būtina gerti matė, tačiau sąrašas yra pakankamai ilgas.

www.yerbamate.lt